Price: $12.383
Original Price: $17.690
| Texture | Dry |
| Style Type | Purple Shine Teeth Whitening Strips |
| Function | Anti-Sensitive |
| Type | Teeth Whitening Strips |
| Batteries Included | No |
| Largo | 9 cm |
| Ancho | 11.6 cm |
| Altura | 1.4 cm |
| SKU | sb260426224094875955005 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.