Author: n***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful…i like it…
Color: Black-brown
Price: $81.890
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black-brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Peso Neto | 220 g |
| Largo | 66 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 58 cm |
| SKU | sb251204151083114878 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 3504695 people said the quality is very good!
Author: n***9
Date:
Review: Beautiful…i like it…
Color: Black-brown
Author: p***n
Date:
Review: Like it
Color: Black-brown
Author: 8***4
Date:
Review: 讚讚讚
Color: Black-brown
Author: P***T
Date:
Review: สวยดี ตามเรฟ ผมเหมือนจริง สวยดี ตามเรฟ ผมเหมือนจริง สวยดี ตามเรฟ ผมเหมือนจริง
Color: Black-brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.