Price: $106.690
Original Price: $125.690
| Material | Aluminum Alloy |
| Light Source | LED Lights |
| Power Supply | Car Charger |
| Color Temperature | 6000K |
| Batteries Included | No |
| Features | Easy Assembly |
| Style Type | H931B |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 30W |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq260304161243966539250 |
Brand Name: AURUM BEAM
Quality: 2382597 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.