Author: s***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 旦那に頼まれました。リピです
Color: Negro
Talla: Unitalla
Price: $77.190
Original Price: $90.890
| Material | Aluminum Alloy |
| Water Resistance Level | Waterproof |
| Light Source | LED Lights |
| Power Supply | Car Charger |
| Color Temperature | 6000K |
| Features | Adjustable |
| Batteries Included | No |
| Style Type | A Pair Of LED Spotlights + Base Bracket |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 25W |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260403171932880045060 |
Author: s***0
Date:
Review: 旦那に頼まれました。リピです
Color: Negro
Talla: Unitalla
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.