Price: $85.990
Original Price: $97.590
| Material | Aluminum Alloy |
| Light Source | LED Lights |
| Power Supply | Car Charger |
| Color Temperature | 6000K |
| Features | Adjustable |
| Batteries Included | No |
| Style Type | A Pair Of Yellow and White Round Lights + Base Bracket |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 20W |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260406180082721395587 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.