Author: z***9
Date:
Review: Value for money: my sister don't walk just run and buy this 🥰 soooooo amazing, soooooo soft, and the quality is giving 👌♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Color: S4/27
Price: $305.290
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Rooted & Ombre |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S4/27 |
| Type | Bob Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Bob Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Straight Hair |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Fuller |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Peso Neto | 160 g |
| Circunferencia de la cabeza | 57.15 cm |
| Largo | 30.48 cm |
| SKU | sb2405047537393444 |
Author: z***9
Date:
Review: Value for money: my sister don't walk just run and buy this 🥰 soooooo amazing, soooooo soft, and the quality is giving 👌♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Color: S4/27
Author: k***9
Date:
Review: Value for money: It worth the price Hair Softness: Very soft Comfortable to wear: Yes True to length: Yes Qualité de la Lace: yes
Color: S4/27
Author: a***i
Date:
Review: Trust them they have quality hair it's my second time buying their hair it's beautiful and am pressed now I'll try cirls
Color: S4/27
Author: P***y
Date:
Review: Value for money: definitely Hair Softness: very soft and easy to work with Comfortable to wear: very comfy True to length: exactly
Color: S4/27
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.