Price: $145.790
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | HD Lace Wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | HD Lace |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4 |
| Peso Neto | 310 g |
| Largo | 66 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 57 cm |
| SKU | sb260421101871749168125 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.