Price: $44.390
| Material | Synthetic Fiber |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Black |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| Altura | 2 cm |
| Ancho | 13 cm |
| Largo | 19 cm |
| Circunferencia | 1.6 cm |
| Diámetro | 1.5 cm |
| SKU | sb260512095643899519971 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.