Author: o***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it so soft shein never disappointed me
Color: SNatural | 3 photo(s)
Price: $127.090
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S1/27 |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Body Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Peso Neto | 87 g |
| Largo | 15.24 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 57.15 cm |
| SKU | sb2202277242431311 |
Overall Rating: 4.87/5
Author: o***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it so soft shein never disappointed me
Color: SNatural | 3 photo(s)
Author: r***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I bought this because of the hair cut policy at school 😭 looks good and the quality is good too!! (Kinda mid)
Color: SNatural
Author: f***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice i love it thankyou shein
Color: SNatural
Author: c***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Color: SNatural | 2 photo(s)