Price: $93.990
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Voltaje | 5 V |
| Largo | 17.4 cm |
| Ancho | 16 cm |
| Altura | 6.3 cm |
| SKU | sb260513104866925300740 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.