Price: $15.390
Original Price: $17.890
| Material | ABS |
| Closure Type | No-closure |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Special shape |
| Style | Cute |
| Features | All In One |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Tube |
| Surface Finishing Type | Polished |
| Color | Mocha Brown |
| Type | Makeup Brush Storage |
| Altura | 6 cm |
| Largo | 10 cm |
| Ancho | 5 cm |
| SKU | sb260505163833964363724 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.