Price: $147.690
| Material | PP |
| Closure Type | Flip Top |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Oval |
| Style | French |
| Occasion | Holiday |
| Features | Portable |
| Specification | big |
| Applicable Scene | Party |
| Festivals | Christmas |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Box |
| Surface Finishing Type | Unfinished |
| Color | Pink |
| Type | Cosmetics Storage |
| Batteries Included | No |
| Altura | 24 cm |
| Largo | 27 cm |
| Ancho | 18 cm |
| SKU | sb260430133285608257340 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.