Price: $27.990
| Material | Plaster |
| Closure Type | No-closure |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Special shape |
| Features | Portable |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Box |
| Surface Finishing Type | Matte |
| Color | Multicolor |
| Type | Makeup Brush Storage |
| Altura | 9.5 cm |
| Largo | 15 cm |
| Ancho | 7.5 cm |
| SKU | sb260426095785459705549 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.