Price: $24.390
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Fruit&Vegetable |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Cute |
| Occasion | Wedding |
| Features | Portable |
| Specification | Middle |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| Altura | 13 cm |
| Largo | 21 cm |
| Ancho | 14 cm |
| SKU | sb260513171765225883740 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.