Price: $111.390
Original Price: $130.290
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Number of Barrel | 1 |
| Color | Pink |
| Batteries Included | Yes |
| Type | Automatic Curling Wand |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Largo | 32 cm |
| Altura | 5.9 cm |
| Ancho | 11.2 cm |
| Voltaje | 5 V |
| SKU | sb260508114588083925876 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.