Author: l***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Hairstyle stylishness: very nice cutting
Color: Marrón
Price: $72.990
Original Price: $81.690
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Peso Neto | 216 g |
| Largo | 51.2 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 52-58 cm |
| SKU | sb260317101322965681598 |
Author: l***2
Date:
Review: Hairstyle stylishness: very nice cutting
Color: Marrón
Author: r***5
Date:
Review: جميل على اللبس روعة
Color: Marrón
Author: ر***ء
Date:
Review: ممتاز
Color: Color Piano
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.