Price: $14.890
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Length | 13cm |
| Color | Multicolor |
| Interface | Type C |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 5A |
| Power | 240W |
| SKU | sw260429094178978362274 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.