Price: $22.922
Original Price: $27.590
| Material | Titanium Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Features | Waterproof |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 8W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq260305155869607860270 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.