Price: $36.590
Original Price: $38.490
| Material | Aluminum |
| Light Source | LED Lights |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | No |
| Features | Lightweight |
| Style Type | A |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 24W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq260406162672233104126 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.