Price: $79.090
Original Price: $93.090
| Material | ABS |
| Light Source | LED Lights |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Color Temperature | 6000K |
| Style Type | 89mm |
| Type | Bulbs(LED) |
| Power | 20W |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq260413155731135978917 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.