Price: $44.690
Original Price: $46.890
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | 2pcs Led Bulbs |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 35W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq260326153322508003315 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.