Price: $936.115
Original Price: $1.310.501
| Features | Built-In Speaker |
| Resolution | 3440 x 1440 |
| Color | Black |
| Power Supply | Power Adapter |
| Type | Desktop Monitors |
| Maximum Resolution | 3440 x 1440 |
| Display Ratio | 21:9 |
| Refresh Rate | 165Hz |
| Response Time | 1ms |
| Screen Size | 34" |
| Number of Screens | Single Screen |
| Screen Curvature | 1500R |
| Display Type | LED |
| Screen Size Range | 33" to 35" |
| Connectivity Technology | HDMI |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Brightness | 400cd/m |
| SKU | se2403124951714020 |
Brand Name: SCEPTRE
Quality: 1201081 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.