Price: $1.412.419
Original Price: $1.483.042
| Resolution | 4K |
| Color | Black |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Response Time | 5ms |
| Screen Size | 34" |
| Screen Size Range | 33" to 35" |
| Brightness | 300cd/m |
| SKU | se260321041849673727364 |
Brand Name: LG
Quality: 119988 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.