Author: a***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Muy bien ya he comprado muchas veces y si funcionan
Color: Multicolor
Talla: 360 piezas
Price: $8.590
Original Price: $9.990
| Material | ABS |
| Color | Multicolor |
| Target Use Body Part | Foot |
| Type | Patches |
| Largo | 7.3 cm |
| Ancho | 10.3 cm |
| Altura | 1 cm |
| SKU | sb25071832387772387 |
Author: a***s
Date:
Review: Muy bien ya he comprado muchas veces y si funcionan
Color: Multicolor
Talla: 360 piezas
Author: g***a
Date:
Review: Buenos
Color: Multicolor
Talla: 360 piezas
Author: n***g
Date:
Review: Very good quality excellent price and very nice material highly recommended
Color: Multicolor
Talla: 360 piezas
Author: t***t
Date:
Review: Good quality good price and excellent service
Color: Multicolor
Talla: 360 piezas
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.