Price: $3.848.190
| Material | Aluminum Alloy |
| Screen Resolution | 2388*1668 |
| Condition | Used - Very Good |
| Color | Silver |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | 5G |
| Cell Capacity | 7000-7999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251126433358839335 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 8178850 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.