Author: B***l
Date:
Review: Excelente producto 10 de 10
Color: Plateado
Price: $2.136.112
Original Price: $2.542.990
| Color | Grey |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 Pro |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 16 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 88 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1080 x 2160 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 3274mAh |
| Battery Type | UN 3091 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw25080345855387100 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 2760968 people said the quality is very good!
Author: B***l
Date:
Review: Excelente producto 10 de 10
Color: Plateado
Author: m***9
Date:
Review: Súper recomendado,me encanto es súper lindo y funciona muy bien .
Color: Dorado
Author: s***0
Date:
Review: Nice products very satisfied
Color: Gris
Author: g***5
Date:
Review: it's exactly as seen and in good condition Iam very impressed
Color: Azul
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.