Price: $228.384
| Plug(Voltage) | US B Type Plug(110-127V) |
| Resolution | 1080P |
| Power Supply | Wall Plug |
| Type | Desktop Monitors |
| Maximum Resolution | 1920 x 1080 |
| Display Ratio | 16:9 |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Response Time | 1ms |
| Screen Size | 23.8" |
| Screen Curvature | None |
| Display Type | LCD |
| Screen Size Range | 21" to 23" |
| Connectivity Technology | HDMI |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 250cd/m |
| SKU | se260204060659432624843 |
Brand Name: Acer
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/Acer-sc-014481851.html
Quality: 9403490 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.