Price: $153.390
Original Price: $231.280
| Style Type | Clear |
| Type | Toner |
| Effect | Even Toning |
| Ancho | 7 cm |
| Largo | 7 cm |
| Altura | 23 cm |
| Volumen neto | 500 ml |
| Peso Neto | 500 g |
| SKU | sb25030562625063352 |
Brand Name: Anua
Quality: 9052562 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.