Price: $1.913.533
Original Price: $3.036.916
| Color | Pink |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 15 |
| Screen Size | 6.1" |
| Operating System | i0S 17 |
| Rear Camera | 48MP |
| Condition | Refurbished |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| SKU | sw25053012986944541 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 9902098 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.