Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ممتازه و الجودة لا بأس بها
Color: Gris espacial
Talla: 0,15 m
Price: $26.303
Original Price: $128.244
| Material | Copper |
| Color | Space Gray |
| Cable Length | 15cm |
| Cables Type | USB to DC 3.5mm Cable |
| Certification | 3C |
| Interface | USB C to 3.5mm |
| Type | Audio/Video Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Connector Type | USB |
| Connector Polarity | Male-to-Female |
| SKU | se251209760430411682 |
Brand Name: PHILIPS
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/PHILIPS-sc-0141748565.html
Quality: 2827176 people said the quality is very good!
Author: s***8
Date:
Review: ممتازه و الجودة لا بأس بها
Color: Gris espacial
Talla: 0,15 m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.