| Material | PC |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Mounting Type | Tabletop Mount |
| Screen Resolution | 1920*1080 |
| Usage | Business |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 4K |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 1,000 to 1,999:1 |
| Power Supply | Power Adapter |
| ANSI | >800 |
| Projection size | 20-300" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | REC709 |
| Lamp Life | >3000 |
| Features | Speakers |
| Wireless Property | With Wi-Fi function |
| SKU | se251217090475364648884 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.