Price: $111.172
Original Price: $130.790
| Material | Glass |
| Scent | Fresh |
| Scent Type | Floral |
| Gender | Unisex |
| Largo | 10 cm |
| Ancho | 5 cm |
| Altura | 11 cm |
| Peso Neto | 50 g |
| Volumen neto | 50 ml |
| SKU | sb25070272027356770 |
Brand Name: Jennifer Lopez
Quality: 841430 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.