Price: $11.608
Original Price: $14.641
| Color | V08 Frosted Jujube Paste |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Finish | Matte |
| Altura | 9 cm |
| Largo | 2.3 cm |
| Ancho | 1.7 cm |
| Volumen neto | 7 ml |
| SKU | sb25042835911068550 |
Brand Name: QIBEST
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/QIBEST-sc-0141884680.html
Quality: 9419436 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.