Author: d***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: excelente me gusto amis mellizos aun más
Color: Negro
Price: $282.090
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260312155300526944348 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 9635931 people said the quality is very good!
Author: d***e
Date:
Review: excelente me gusto amis mellizos aun más
Color: Negro
Author: Y***妮
Date:
Review: The item has arrived, thank you Shein.
Color: Negro
Author: A***i
Date:
Review: Good good good good good good 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Color: Negro
Author: m***7
Date:
Review: It is an okay tablet. Battery runs down quickly.
Color: Negro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.