Author: g***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: me encantoencantómuy buena calidad
Color: Azul
| Material | Aluminum |
| Model | Qetupa M19 |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Allwinner |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25030708802783624 |
Author: g***0
Date:
Review: me encantoencantómuy buena calidad
Color: Azul
Author: f***4
Date:
Review: looks same apple.. my son love it so much
Color: Azul
Author: 9***6
Date:
Review: Very nice
Color: Azul
Author: s***8
Date:
Review: It’s really good item thanks to SHEIN online shopping
Color: Azul
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.