Author: h***a
Date:
Review: Bagus, lumayang dengan harga segitu
Color: Púrpura malva
Price: $390.890
| Material | Aluminum |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Mauve Purple |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260126195121656712386 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 8605317 people said the quality is very good!
Author: h***a
Date:
Review: Bagus, lumayang dengan harga segitu
Color: Púrpura malva
Author: j***9
Date:
Review: me gusto mucho, funciona muy bien
Color: Púrpura malva
Author: o***n
Date:
Review: Muy bonita,trajo todo lo que decía que traía,ahora que ya la he usado ,muy buena image
Color: Púrpura malva
Author: w***a
Date:
Review: ES TAL Y COMO Aparece muy bonita y muy buena
Color: Púrpura malva
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.