Price: $3.079.642
Original Price: $3.849.684
| Color | White |
| RAM | 16G |
| Brand | REDMAGIC |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.8" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Front Camera | 16MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Phone Battery Capacity | 6000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Qualcomm |
| SKU | sw25052722658721772 |
Brand Name: REDMAGIC
Quality: 9219430 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.