Author: v***t
Date:
Review: fits a bit big but its fine
Color: Rosa
Price: $31.690
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Length | Medium |
| Pattern Type | Colorblock |
| Season | Winter |
| Style | Y2K |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Handmade Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Christmas |
| Largo | 2.5 cm |
| Ancho | 1.3 cm |
| SKU | sb251127323431343733 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Como un centro comercial online repleto de todos tus estilos sociales favoritos (por fin). Realza tu estética con la ropa y la decoración de ROMWE que has visto (y amado) online, además de todas las piezas pop oscuras que nunca supiste que necesitabas.
Quality: 635439 people said the quality is very good!
Author: v***t
Date:
Review: fits a bit big but its fine
Color: Rosa
Author: m***i
Date:
Review: ごでてごて感がカワイイ❣️見本写真よりパーツちょっと少ないし立体感少なめ?って思ったけど、ネイルチップにしては本当にかわいいし満足🎶
Color: Rosa
Author: n***6
Date:
Review: めっちゃ可愛いのに超ロング
Color: Rosa
Author: c***i
Date:
Review: かわいいですでも真ん中の黒りぼんがめっちゃでかいてず
Color: Rosa
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.