Price: $81.892
Original Price: $85.390
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Type | Abdominal Massage Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Largo | 60 cm |
| Ancho | 22 cm |
| Altura | 2.3 cm |
| SKU | sb260330153991856085363 |
Brand Name: AXH
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/AXH-sc-0145821526.html
Quality: 340061 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.