Author: t***a
Date:
Review: didn't recieve it
Color: Medianoche oscura
Price: $1.032.998
Pantalla de protección ocular de alto brillo Dimensity 7300 1.5K con certificación IP68 a prueba de agua
| Color | Mirror Porcelain White |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Xiaomi |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | Xiaomi HyperOS |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 20MP |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2712 * 1220 |
| Video Capture Resolution | 1.5K |
| Phone Battery Capacity | 5500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 7300-Ultra |
| SKU | sw25070353298153173 |
Brand Name: Xiaomi
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/Xiaomi-sc-014306059.html
Quality: 6369949 people said the quality is very good!
Author: t***a
Date:
Review: didn't recieve it
Color: Medianoche oscura
Author: j***e
Date:
Review: Good
Color: Medianoche oscura
Author: a***2
Date:
Review: روعه تسلم الايادي
Color: espejo blanco
Author: a***9
Date:
Review: Ainda avaliando o celular! Mas chegou bem embalado
Color: Azul fantasma
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.