Price: $860.957
Original Price: $868.073
| Plug(Voltage) | US B Type Plug(110-127V) |
| Power Supply | Power Adapter |
| Type | Desktop Monitors |
| Display Ratio | 16:9 |
| Response Time | 5ms |
| Screen Size | 27" |
| Screen Size Range | 27" to 32" |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 350cd/m |
| SKU | se260423130563374343996 |
Brand Name: BenQ
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/BenQ-sc-014482521.html
Quality: 6502252 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.