Price: $299.531
Original Price: $599.100
| Color | Black |
| Screen Size Range | 11.9" & Under |
| Screen Size | 11.6" |
| CPU Family | Celeron |
| GPU Memory | 4GB |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Touchscreen | Yes |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | se25082772418270692 |
Brand Name: Dell
Quality: 5637947 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.