Author: m***6
Date:
Review: La laptop tablet bien bonita, tal cual es la imagen vivido recomendable bastante
Color: negro
| Material | Silicone |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2406226950534790 |
Brand Name: Relndoo
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/Relndoo-sc-0142116908.html
Quality: 1752207 people said the quality is very good!
Author: m***6
Date:
Review: La laptop tablet bien bonita, tal cual es la imagen vivido recomendable bastante
Color: negro
Author: s***t
Date:
Review: Greeeeeeeeeeeeat supeeeerr elegantttttttttt lovvvve it
Color: Rosa
Author: a***o
Date:
Review: Muy satisfecha llego lo esperado excelente estado igual que en la descripción
Color: Rosa
Author: A***A
Date:
Review: loooooooooooooooooooveeee
Color: Rosa
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.