Author: C***.
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: me gustó mucho tal cual en la foto
Color: Blanco
Price: $65.290
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 90W~100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260320115571743173418 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 7995116 people said the quality is very good!
Author: C***.
Date:
Review: me gustó mucho tal cual en la foto
Color: Blanco
Author: p***0
Date:
Review: Perfect
Color: Blanco
Author: h***s
Date:
Review: いいですいいですぅー
Color: Blanco
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.