Author: k***z
Rating: 1/5 ★☆☆☆☆
Date:
Review: Not worth buying, the Lighting is not bright as Advertised
Color: Gris Claro
Price: $95.090
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 65W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260414112928395541772 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 221565 people said the quality is very good!
Author: k***z
Date:
Review: Not worth buying, the Lighting is not bright as Advertised
Color: Gris Claro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.