Price: $71.690
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Linen Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Peso Neto | 120 g |
| Largo | 32 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 58 cm |
| SKU | sb260410153983395687681 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 4734465 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.