Price: $1.169.600
| Material | ABS |
| Plug(Voltage) | US A Type Plug(110-127V) |
| Batteries Included | No |
| Features | Portable |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | Portable Monitors |
| Maximum Resolution | 1920 x 1080 |
| Display Ratio | 16:9 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 30ms |
| Screen Size | 18.5" |
| Number of Screens | Single Screen |
| Display Type | IPS |
| Screen Size Range | 17" to 20" |
| Connectivity Technology | HDMI |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Brightness | 250cd/m |
| SKU | se2401316216552789 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.