Author: d***g
Date:
Review: Good quality I like it
Color: Negro
Price: $506.190
Original Price: $925.589
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy A07 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 13MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Helio G99 |
| SKU | sw25090402394004961 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 5797060 people said the quality is very good!
Author: d***g
Date:
Review: Good quality I like it
Color: Negro
Author: d***g
Date:
Review: Received in good conditio Perfect packaging
Color: Negro
Author: d***g
Date:
Review: Received the same as i ordered Pack with bubble wrap Received in good condition
Color: Morado
Author: d***g
Date:
Review: Packed with bubble wrap Not yet tried but hipefully it works
Color: Negro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.