Price: $667.889
Original Price: $1.791.272
| Color | Grey |
| Brand | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy S21 |
| Screen Size | 6.2" |
| Operating System | Android 14 |
| Rear Camera | 48MP |
| Condition | Refurbished |
| Cell Phone Carrier | Unlocked |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Phone Battery Capacity | 4200mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Samsung |
| SKU | sw25090664949405814 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 2502479 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.