Author: o***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice, thanks SHEIN love it
Color: Negro
Price: $71.090
Original Price: $74.690
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Peso Neto | 98 g |
| Largo | 10 cm |
| Ancho | 10 cm |
| Circunferencia de la cabeza | 22.5 cm |
| Diámetro | 10 cm |
| SKU | sb2411049919885849 |
Author: o***o
Date:
Review: nice, thanks SHEIN love it
Color: Negro
Author: m***e
Date:
Review: the wig is the quality on an affordable price
Color: Negro
Author: m***6
Date:
Review: Hair Softness: Very soft and easy to maintain Easy to wear: Yes True to length: Yes
Color: Negro
Author: e***7
Date:
Review: Absolutely love this
Color: Negro
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.